Marta i Janez – poroka znaczy ślub Marta i Janez – poroka znaczy ślub » Bednarczukowie Blog

Bednarczukowie Blog » Fotografia ślubna reportaż plener reklamowa lifestyle food photography

Marta i Janez – poroka znaczy ślub

Pewnie zastanawiacie się, w jakim języku? Spytajcie Janeza – jest Słoweńcem 🙂 Ich ślub miał miejsce w maju. Porę roku łatwo będzie poznać po zdjęciach w plenerze – kwiaty i drzewa kwitną, zieloność bucha wiosenną energią… Popatrzcie.

MJ1MJ2

MJ3MJ4MJ5MJ6MJ7MJ8MJ9MJ10MJ11MJ12MJ13MJ14MJ15MJ16MJ17MJ18MJ19MJ20MJ21MJ22MJ23MJ24MJ25MJ26MJ27MJ28MJ29MJ30MJ31MJ32MJ33Na zakończenie chcielibyśmy z dumą zamieścić kilka słów, które przesłali nam Marta z Janezem. Mamy zaszczyt pochwalić się, że podobne opinie na temat naszej pracy zebraliśmy również od kilku innych naszych par, co z pewnością znajdzie odwzorowanie w innym zakątku tej strony… z czasem 🙂

Ale oddajmy głos Młodym:

Jeśli z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach, to na czym najlepiej wychodzi się z przyjaciółmi? okazuje się, że…na zdjęciach, a już na pewno na tych zrobionych przez Olę i Bartka. Olę znam od „zarania dziejów”, a Bartka – od ich ślubu 😉 ale chwaląc wykonane przez nich fotografie nie kieruję się sympatią. Po prostu oceniam efekty ich pracy, które przeszły moje oczekiwania. Zastanawialiśmy się z narzeczonym czy współpraca z kimś, kogo się lubi to dobry pomysł, czy naszą wizję da się pogodzić z ich stylem i ich spojrzeniem na świat i czy się nie pozabijamy (dzień ślubu to jednak wielkie emocje). Udało się! Na fotografiach uchwycili to, co każda para młoda chciałaby zapamiętać: radość oczekiwania, przejęcie, wzruszenie nasze i naszych gości, a potem – uśmiechy, gratulacje, zabawę czyli Atmosferę tamtego dnia. Że nie wspomnę o tym, jak bajkowo na nich wyglądamy:P – świetna obróbka i odpowiednia selekcja. Towarzysząc nam, sami byli niewidoczni. Jak „szpieg z krainy deszczowców” przemykali się cicho chodnikami, nawami i korytarzami. I za to im dziękuję, bo nie ma nic gorszego niż fotograf, który chce zostać głównym bohaterem uroczystości. Do pięknych zdjęć będziemy z mężem wracać z ogromną przyjemnością. Zresztą nie tylko do swoich, ale do wszystkich par Oli i Bartka.

Jeżeli powyższy tekst czyta teraz ktoś, kto stoi przed wyborem fotografa ślubnego, chce mieć zdjęcia nowoczesne, które 20 lat po ślubie nadal będą się podobać, do tego jakąś niebanalną sesję i naprawdę fajną, bezstresową atmosferę współpracy, nie musi dalej szukać. TU są!

Marta i Janez

Kochani! Dziękujemy Wam za uznanie! Być świadkami Waszej przysięgi był0 dla nas prawdziwym zaszczytem! Trzymajcie się ciepło!

Marcin - po raz kolejny wyrazy uznania….foty pierwyj sort 🙂

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

*

*

F a c e b o o k
T w i t t e r
P o d g l ą d a m y